Paslaugos

Ką mes siūlome?

SANDĖLIUKAI KLAIPĖDOJE, mūsų pagrindinė veikla – tvarkingų garažų / sandėliukų, kurių plotas nuo 1-200 kv.m., nuoma trumpalaikiam ar ilgalaikiam Jūsų daiktų / prekių saugojimui fiziniams ir juridiniams asmenims. Pagrindinis mūsų tikslas, tai patogus ir saugus įvairių Jūsų daiktų saugojimas, todėl savo klientams suteikiame įvairias garantijas, kad Jūsų daiktai bus saugūs! Visos siūlomos patalpos yra suremontuotos, sausos, įvesta elektra, įrengta ventiliacija, pagal poreikį galime įrengti Internetą, kondicionavimo sistemas, įvairius stelažus, bei kitą sandėliavimo įrangą pagal Jūsų poreikius. Yra šildomų patalpų.

Šiuo metu aktyviai didiname sandėliavimo patalpų/garažų skaičių įvairiose Klaipėdos miesto vietose, todėl galime įrengti sandėliavimo patalpas Jūsų norimoje vietoje ir/ar netoli jos pagal Jūsų pageidavimus. Analogiškos daiktų sandėliavimo patalpos įrengiamos Palangos ir Kretingos miestuose. Galima rezervacija.

Bendradarbiaujam su įmonėmis/privačiais asmenimis ar agentūromis, norinčiais pirkti/parduoti/išnuomoti savo turimas patalpas/garažus. Mes įrengsime ir išnuomosime ar nupirksime Jūsų turimas patalpas/garažus. Lanksčios bendradarbiavimo sąlygos.

Turite daug daiktų ar neturite transporto su kuo juos pervežti? Ne bėda!

Mes Jums galime pasiūlyti pervežimo, pakavimo, daiktų išardymo, sunešiojimo ir netgi smulkaus būsto remonto paslaugas. Taip galite taupyti savo laiką, kol mes viską padarysime už Jus!

Kainos

Nuomos kaina prasideda nuo 10 €/mėn. (ilgalaikė nuoma). Minimalus nuomos laikotarpis – 7 d. Depozitas 50-100 Eur. Nuomos sutartį galite bet kada pratęsti, sutrumpinti!

Saugumas

Esant poreikiui galime įrengti signalizaciją, stebėjimo kameras, priešgaisrinę signalizaciją, bei kitas apsaugos priemones.